фон документы 2.jpg
Екологічна адвокація бізнесу
Ми за те, щоб знаходити баланс

Бізнес

Суспільство

%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%BE%20%D0%B1%D0%B5%
logoцвет.png

Довкілля

Про нас

ТОВ «ЕКО-АДВОКАЦІЯ» - це національний центр екологічної адвокації бізнесу. 

Основою діяльності є представництво та захист інтересів бізнесу в балансі між виробництвом, охороною довкілля та розвитком суспільства за принципом "Win-Win",

що є складовою частиною успішного розвитку економіки країни.

IMG_20200702_155736_edited.jpg

Новини

Перейти

до новин

Наша мета - Ваш успішний бізнес

Ціль діяльності «ЕКО-АДВОКАЦІЇ» полягає у тому, щоб бізнес наших клієнтів був успішним, а для цього ми готові надати повну підтримку з питань екології та охорони довкілля підприємствам, що здійснюють свою діяльність в Україні. 

     В залежності від сегменту виробництва та потреб ми можемо надати підтримку та експертизу в питаннях поводження з відходами, водопостачання та водовідведення, викидами в атмосферне повітря, оцінкою впливу на довкілля, раціональному користуванні природними ресурсами, спілкуванні з державними органами, громадськими організаціями.

     Ми надаємо професійну підтримку при перевірці екологічної інспекції, проводимо супровід перевірок та підготовку до них. Також можемо організувати на підприємстві природоохоронну службу, провести навчання та підтримуємо екологів з усіх питань.

Знаходимо рішення, що влаштовують всі сторони

IMG-34c0358eea082dfeadf681fb5b16dec6-V_e

Існує своєрідний трикутник бізнес-довкілля-суспільство в центрі якого знаходиться економічний розвиток та добробут. Ми всі чудово розуміємо, що майже немає виробництв, які є екологічно нейтральними. В той же час підприємства забезпечують роботою громадян, які мають право на безпечне для життя та здоров’я довкілля.      

       В умовах наявності на території України і великої кількості промислових гігантів, що історично знаходяться на сході нашої країни та були збудовані ще в 50-ті роки, і сучасних машинобудівних заводів, збудованих на заході за участі іноземних інвесторів, а також середніх та малих виробництв, що всі разом забезпечують робочі місця тисячам людей, надзвичайно важливо, щоб інтереси бізнесу поєднувалися з правом суспільства на чисте
довкілля.

Оксана Луценко

Директор ТОВ "ЕКО-АДВОКАЦІЯ"

Чому нам довіряють?

Наші експерти з досвідом роботи в державних органах природоохоронної сфери знають всі тонкощі екологічного законодавства та його практичного застосування

Експерти екологи-практики також мають досвід роботи в великих міжнародних та національних підприємствах

Забезпечуємо повний комплекс якісних консалтингових послуг у сфері екології, корпоративної соціальної відповідальності та охорони довкілля.

Надаємо юридичну підтримку та захист в судах

Будуємо прозору та взаємовигідну взаємодію з державними органами, громадськими організаціями та окремими громадянами

Серед наших експертів, що надають менторську підтримку вітчизняним підприємствам є спеціалісти КСВ міжнародних компаній, які входять в Партнерство "Green Business Ukraine"

Розвиваємо сталі партнерські відносини з клієнтами