Всеукраїнська програма "На чистоту"

Заради покращення екологічної ситуації в Україні ми розробили та впроваджуємо Всеукраїнську Програму «На чистоту». Вона покликана посилювати заходи з екологічної безпеки на території областей, підвищувати ефективність впровадження Регіональних планів поводження з відходами та формувати системний професійний підхід до управління відходами в територіальних громадах.

Це діалоговий майданчик для обміну досвідом та розробки і впровадження якісних регіональних проектів з ефективного управління відходами, що об’єднують бізнес, громаду та владу, дозволяють покращити комунікацію потенційних і наявних інвесторів із органами обласної державної влади, підвищують рівень знань та амбіції керівників територіальних громад та в найближчій перспективі допомагають досягти конкретних показників, що відповідають Національній Стратегії управління відходами до 2030 року та інтересам місцевого населення.

Програма вже успішно реалізована нами в Хмельницькій області та стала платформою для залучення додаткових європейських інвестицій в громади, рушійною силою старту нових проектів з екологізації територіальних громад та бізнесу, налагодження сортування сміття в області, запровадження еко-заходів у школах регіону, тощо. За посиланням можна почитати всі деталі програми та побачити як проходив захід 17-18 червня у Хмельницькому. 

Наразі ми вже плануємо проведення програми в містах: 

Харків

2-66.jpg

Дніпро

dnipro.jpg

Одеса

ukraine-odessa-national-academic-theatre-of-opera-ukraina-od.jpg

Черкаси

7a8b2e679e46b060965ebd9019a42d90_930_0_0.jpg

Львів

18801658340a9aa9a1b5f2.jpg

Реалізація даної програми дає можливість областям залучати та об’єднувати:

  • зацікавлені сторони в сфері поводження з відходами: місцеві ТГ або інші об’єднання, громади, управлінці, виробники, надавачі послуг, науковці, громадські організації, населення;

  • соціально-відповідальний бізнес, що працює в регіоні та за його межами;

  • виробників обладнання в сфері поводження з відходами, які вміють професійно інтегрувати сучасне обладнання для вирішення наявних проблем.

Результати Програми «На чистоту»:

  • Системне та комплексне інформування учасників програми про існуючі інструменти та технології, можливості та перспективи в сфері ефективного поводження з відходами.

  • Підвищення рівня амбіцій та залучення зацікавлених сторін до створення та реалізації спільних проектів в сфері поводження з відходами.

  • Формування сегменту професіоналів та активістів, готових до впровадження нових проектів для побудови якісної системи управління відходами в регіоні.

  • Розробка макетів проектів з управління відходами, враховуючи, наявну інфраструктуру, місцеві бюджети, можливі інвестиції та діюче законодавство.

  • Відбір кращих проектів та їх реалізація.