Експертиза "Інструкції щодо поводження з відходами виробництва"

Мета експертизи: Допомогти національним підприємствам привести Інструкцію щодо поводження з відходами у відповідність до норм діючого екологічного законодавства

Навігація мапи послуг

Інструкція щодо поводження з відходами виробництва — документ, який встановлює на підприємстві порядок і план дій по організації збору, первинному обліку та руху промислових відходів, їх належного тимчасового зберігання, транспортування, повторного використання, утилізації (перероб-лення в товарну продукцію, використання в якості джерела додаткового палива тощо), знешкодження, видалення, розміщення в спеціально відведених місцях і об’єктах видалення, передачі на утилізацію спеціалізованим організаціям згідно з укладеними договорами, а також контроль і нагляд за цими операціями.

Всі підприємства, незалежно від форм власності є Утворювачами відходів. Навіть якщо підприємство не займається виробництвом, а спеціалізується виключно на аудиті, фінансовій, страховій, науковій діяльності, торгівлі чи наданні послуг з обслуговування, в будь-якому випадку в офісі утворюється макулатура, побутове сміття, неремонтопридатна офісна техніка (відпрацьовані комп’ютери, мишки, клавіатура, факси, телефони тощо), батарейки, відпрацьовані освітлювальні прилади тощо.

В ході надання послуги експертна комісія детально вивчає Інструкцію, проводить аналіз на повну відповідність національному законодавству та надає рекомендації стосовно внесення змін чи доповнень документу або проведення необхідних додаткових процедур на підприємстві.

Навігація мапи послуг

Організація
лабораторних
досліджень
Еко-
менеджмент

Унікальність послуги полягає в тому, що це не просто трактування законодавства, а врахування під час експертизи особливостей діяльності компаній, аналіз в залежності від галузей виробництва, вивчення внутрішніх документів компаній, тощо.

Ми залучаємо фахівців з різних напрямків, щоб надати Замовникам оптимальні рекомендації та достовірний висновок про відповідність Інструкції національному законодавству.

Екологічна адвокація
Підготовка
до перевірок екоінспекції
Оцінка впливу
на довкілля
Розробка
екологічної
документації
Екологічний аудит
та консалтинг