Екологічний менеджмент

Навігація мапи послуг

Екологічна адвокація
Підготовка
до перевірок екоінспекції
Оцінка впливу
на довкілля

Сьогодні систему екологічного менеджменту та корпоративну соціальну відповідальність впроваджують та розвивають майже всі транснаціональні корпорації, що є нашими партнерами в «Green Business Ukraine» та багато національних підприємств.

 

Ми допомагаємо формувати ефективні робочі групи зі співробітників

різних відділів компаній, що здатні разом розробляти та впроваджувати екологічні та соціально-орієнтовані проєкти, що сприятимуть вирішенню бізнес-завдань та водночас направлені на збереження навколишнього середовища та захисту інтересів співробітників.

 

На жаль, часто на підприємстві один еколог змушений виконувати ролі різних членів робочої групи, бо просто немає потрібних знать та досвіду як вибудувати систему екологічного менеджменту, як правильно взаємодіяти з колегами з інших департаментів, щоб отримати їх підтримку та залучити до розробки та впровадження КСВ проєктів. Роль нашої компанії в таких випадках – налаштувати співпрацю та розробити ефективну дієву схему взаємодії еколога, спеціаліста з КСВ, HR, PR, відділу закупівель, комерційного відділу, технічних спеціалістів та інших.

Навігація мапи послуг

 Експертиза 
"Інструкції
поводження
 з відходами"
Екологічний аудит
та консалтинг
Організація
лабораторних
досліджень
Розробка
екологічної
документації